streda 28. septembra 2016

mesiac po mesiaci

Je to až neuveriteľné, ale už je to mesiac, čo sa nám zmenil život od základov. Bol to mesiac náročný, no neskutočný zároveň. Pomaly si zvykáme, že už sme traja a že momentálne sa všetko bude "točiť" iba okolo toho nášho najmenšieho :). A keďže čas neskutočne letí, tak som si ešte v tehotenstve zaumienila, že budem zachytávať každý jeden okamih. Na Pintereste som našla mnoho zaujímavých nápadov, no zaujal ma tento. Keďže som nemohla nájsť písmenká a čísla, ktoré by mi vyhovovali, rozhodla som sa, že si ich vyrobím. Stačia na to pekné scrapbookové papiere, tvrdý výkres, nožničky, lepidlo, ceruzku a tenké pero. A potom už len každý mesiac fotiť a neveriť vlastným očiam, že ten ročný fešák mal kedysi tri a pol kila :D.


4 komentáre:

 1. S bábätkami, to nie je veľmi jednoduché, i keď prinášajú veľkú radosť, tak držím palce a užívaj si všetky tieto mamičkovské vecičky:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak držím pěsti a tiše závidím! :D Já měla podobné plány, ale nějak jsem se k tomu stále nedostala a prckovi už bylo 5 měsíců, ehm :D Fotek máme nepočítaně, ale ty "měsícové" jsem vždycky nějak zaspala:( Tak u příštího, haha :D :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. neboj sa Veronika, ja mám tiež len prvý mesiac zaznamenaný :D dúfam, že to teda dotiahnem až do konca no :D

   Odstrániť